Vlastnosti a výhody

Vlastnosti a výhody sedačky GoTo Seat

Sedačka GoTo vznikla díky vašim námětům a nápadům. Když jsme se na rodiče a rehabilitační pracovníky obrátili s žádostí o zpětnou vazbu, dostali jsme spoustu užitečných připomínek.
Naši konstruktéři je zakomponovali do dnešního provedení GoTo se zvýšenou a nastavitelnou podporou sedu, větším rozsahem velikostí a dalšími desítkami vylepšení.

Nastavitelná boční vedení

Boční opěrkySedačka GoTo je nyní k dispozici ve dvou velikostech a s možností nastavení podle potřeb vašeho dítěte. Boční vedení lze posouvat nejen nahoru a dolů, ale také do šířky tak, aby poskytovala dokonalé tvarové „obejmutí“ dítěte. Také opěrku hlavy můžete posunout do ideální výšky nahoru, nebo dolů. Děti se v ní pak cítí opravdu spokojeně, bezpečně a pohodlně.

 

 

 

 

Děti si mohou hrát i na zemi

Podstavec pro hraní na zemiPřiobjednat si můžete také podlahový podstavec a radostí si pak užívejte kdekoli. Funguje na každé rovné a stabilní ploše. Vlastně na něm sedí dítě vždy v první řadě a je zapojeno do veškerého dění doma, u babičky, na rehabilitaci nebo ve škole. Sklon nastavíte podle aktuální potřeby do 26 různých pozic, od vzpřímené polohy 106° až do sklonu dozadu 140°. Perfektní pomůcka pro mrňousky, kteří aktivním sedem pracují na udržení stability hlavy, nebo si naopak jen chtějí trochu schrupnout.

 

 

 

Standardní, nebo anatomickou opěrku hlavy?

Hlavové opěrkyPotřeba zajištění stability hlavy je u každého dítěte jiná, a proto nová GoTo nabízí dvě varianty. Standardní opěrka hlavy poskytne dítěti svým mírným tvarováním základní oporu. Pokud vaše dítě potřebuje zajistit větší podporu, vyberte si anatomicky tvarovanou opěrku hlavy.

 

 

 

 

Abyste mohli sedačku GoTo plně využít, vyberte správnou velikost podle tabulky na kartě „Parametry“.