Vlastnosti a výhody

Vlastnosti a výhody jezdítka Scooot

Design 3v1 znamená trojnásobnou radost a trojnásobné možnosti naplnění potenciálu dítěte.

A protože je cenově příznivější než řada jiných podobných pomůcek, vaše investice se opravdu vyplatí.

 

Scooot umožňuje tři konfigurace

Tři konfiguracePokud si pořídíte variantu 3v1, využije vaše dítě všechny tři podoby Scoootu – plazítko, sedačku a jezdítko. S verzí 2v1 budete moci používat plazítko a sedačku.

Bližší informace o každé konfiguraci a maximálním užitku ze Scoootu najdete dále.

 

 

 

 

Plazítko Crawl

Plazítko CrawlVyužívání varianty plazítka možná bude pro vaše dítě zpočátku náročné, protože musí samo zvedat hlavu a působit tak proti gravitaci. Tato poloha je pro něj ale velmi prospěšná, jelikož posiluje svaly krku a ramen.

 

 

 

 

 

Sedačka Scooot

Sedačka ScoootSedačka Scooot umožňuje dětem sedět vzpřímeně a pohybovat se pomocí nohou. Stabilita trupu a pánve dítěte je podporována pánevním pásem a zádovou opěrou. Ruce jsou tak volné pro manipulaci a zvedání předmětů, hraní a prozkoumávání okolí.

 

 

 

 

 

Jezdítko Ride

Jezdítko RideJezdítko umožňuje dětem jezdit po podlaze otáčením velkých koleček. Pro dítě je takový pohyb zábavou a nenásilně tak posiluje trupové svalstvo. Může poznávat okolí nebo se zapojovat do hry s ostatními dětmi. Používání jezdítka zlepšuje prostorové vnímání, kognitivní, smyslové a komunikační schopnosti.

 

 

 

 

Anatomická zádová opěra

Anatomická opěrkaPokud budete na Scoootu potřebovat dodatečnou podporu, je k dispozici nová anatomická zádová opěra, která umožňuje podporu „objetím“ celého trupu. Když z ní sejmete boční vedení, zůstane vám jednoduchá, ale mimořádně pohodlná zádová opěra.

Toto volitelné příslušenství se snadno nasazuje, lze ho prát v pračce, slouží pro všechna provedení Scoootu a můžete si jej dokoupit i samostatně.

 

 

 

Zkontrolujte na kartě „Parametry“, zda budou rozměry Scoootu vyhovovat vašemu dítěti. Jen tak ho budete moci plně využít.