Vlastnosti a výhody

Vlastnosti a výhody sedačky Splashy

Děti milují, když se do koupání zapojí sourozenci nebo kamarádi. Studie ukazují, že dovádění ve vodě podporuje komunikační a sociální dovednosti dítěte. Napomáhá vývoji motoriky, posílení trupového svalstva, zlepšení rovnováhy a koordinace. Vytvářejí se také příležitosti pro smyslovou aktivitu a řešení problémů.

Přizpůsobitelná, spolehlivá a přímo kouzelná

Přizpůsobitelná, spolehlivá a přímo kouzelnáDítě je při všem tom cákání a chichotání vždy v bezpečné a stabilní poloze.

Splashy kdykoliv přizpůsobíte podle toho, jakou podporu dítě právě potřebuje. Použít můžete 5bodový pás, nebo ho změnit na 3bodový a stabilizovat jím pouze pánev. Pokud dítě v sedačce potřebuje naopak větší stabilitu, využijete i čtyři odnímatelné peloty.

I přes optimální stabilizaci se musí dítě cítit komfortně. Proto pěna sedačky působí příjemně na dotyk ať je mokrá, nebo suchá. Dodáváme ji v pestrých barevných kombinacích, takže se může stát, že o koupel ve Splashy budou žadonit i sourozenci.

 

Správná poloha snadno a rychle

Správná poloha snadno a rychleSklon zádové opěry můžete u Splashy lehce nastavit do 26 poloh, od vzpřímeného sedu 106° až do sklonu dozadu na 140°. Snadno a rychle tak nastavíte polohu pro novou hru, anebo pro mytí vlasů.

Když je po koupeli, složíte Splashy zcela naplocho a pověsíte na háček u vany, nebo dveřích koupelny.

 

 

 

 

Opravdová pohoda

Opravdová polohaNa rychlé a snadné čištění Splashy si rychle zvyknete. Díky kompletní váze pouze 4,1 kg k jeho uklizení už nebudete potřebovat pomoc někoho dalšího. Sedačku stačí omýt vodou a je připravená pro další koupání, na víkendový výlet nebo hry na pláži.

 

 

 

 

 

 

Zkontrolujte na kartě „Parametry“, zda budou rozměry sedačky Splashy vyhovovat vašemu dítěti. Jen tak ji budete moci plně využít.