Vlastnosti a výhody

Z čeho se Upsee skládá?

Patentově chráněný design využívá odolné a prodyšné látky, které se snadno čistí, můžete je prát v pračce a vašemu dítěti jsou při používání příjemné.

Každá pomůcka Upsee se skládá z následujících komponentů:
Dětský postroj

Dětský postroj

Velikost XS je vhodná pro kojence a malé děti ve věku 1–2 roky a dodává se v zelené barvě, nebo fialové barvě. Velikosti S, M, L jsou ideální pro batolata a malé děti ve věku od 3 let výše a dodávají se v modré, nebo růžové barvě. Doporučujeme vybrat vhodnou velikost podle tabulky na kartě „Parametry“, aby pomůcka dítěti perfektně seděla.

 

 

 

 

 

 

 

Kyčelní pás pro dospělé

Kyčelní pás pro dospělé

Pás pro dospělé se připojuje k dětskému postroji a je vyroben z odolné a prodyšné látky. Dodává se v jedné standardní nastavitelné velikosti. Umožňuje nastavení v rozsahu 60–106 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Společné sandálky

Společné sandály

Sandály Upsee jsou stylově šité, odolné a snadno se čistí. Standardní sandály jsou vhodné pro velikosti postrojů S, M, L a sandály pro malé děti (infant sandals) dodáváme k postroji velikosti XS. Pro nošení s velkou obuví, nebo při větších velikostech nohy je vhodné použít prodlužovací pásky. Ke stávajícím páskům sandálů je připevníte na stiskací knoflíky (patentky).

 

 

 

 

 

 

 

Abyste mohli Upsee plně využít, vyberte správnou velikost podle tabulky na kartě „Parametry“.