Obnovení prodeje pomůcek dětského programu Ottobock a Leckey v ČR

Vážení zákazníci,

před časem jsme Vás informovali o záměru společnosti Otto Bock ČR s.r.o. postupně ukončit činnost divize Mobility Solutions (výdej a prodej invalidních vozíků, polohovacích zařízení a kočárků pro hendikepované) v České republice.

Tato zpráva vyvolala ze strany Vás, našich zákazníků, neuvěřitelně silný a pro nás velmi povzbuzující zájem o to, aby společnost Otto Bock ČR s.r.o. v tomto segmentu v rámci České republiky působila i nadále. Zvláště v oblasti dětského programu se k nám z Vaší strany dostávalo obrovské množství žádostí o pokračování v této činnosti a to jak ze strany dobročinných spolků a různých přispěvovatelů na zdravotní péči v ČR, tak i ze strany jednotlivců.

V posledních týdnech probíhala velmi intenzivní interní jednání o možnosti zachování našich služeb v tomto segmentu, jejichž výsledkem bylo rozhodnutí o pokračování činnosti divize Mobility Solutions v České republice v plném rozsahu.

Dovolte, abychom Vás tímto informovali, že opět plně obnovujeme veškerou činnost v dané oblasti a jsme připraveni ještě více zkvalitňovat naše služby.

Dovolte nám rovněž, abychom Vám tímto všem poděkovali za váš obrovský zájem o naše služby a podporu, kterou nám tím vyjadřujete. Vaše podpora je pro nás velmi cenná a motivuje nás k dalšímu rozvoji.

Věříme, že nezklameme Vaši důvěru a i nadále si budeme zasluhovat Vaši přízeň.

S pozdravem

Ing. Václav Svrček
jednatel společnosti Otto Bock ČR s.r.o.