Spokojený uživatel

Dopis od rodičů malého Jakuba:

Vážený týme společnosti Otto Bock,

velice bychom Vám se synem rádi poděkovali za Vaši práci, přístup a především velkou pomoc. Náš syn Jakub se narodil v květnu 2009 a to v 25. t.t. s porodní váhou 780 g. Narodil se ještě společně se svým bráškou dvojčetem, ale bohužel bráška svůj zdravotní stav nedokázal zvládnout a po pár dnech zemřel.
Obdobně na tom byl i Kubík, který neměl vůbec vyhlídky na žití. Ale Kuba je bojovník a vše zvládl a je tu s námi. Bohužel toho na startu zažil hodně a nějaké zdravotní komplikace ho poznamenaly na celý život. Především těžké krvácení do mozku, které zapříčinilo jeho současný stav. Kuba má smíšenou formu DMO, epilepsii, špatný zrakový kontakt a plno dalších obtíží. Ale i tak neustále bojuje nejen on, ale celá naše rodina.

V boji nám pomáhá i Vaše společnost, která nám nesmírně pomáhá s výběrem vhodných kompenzačních pomůcek. Velice oceňujeme individuální přístup, ochotu a i vlídné slovo. Díky Vaší společnosti Kuba zažívá plno nových zážitků a zkušeností, které by nikdy nezažil. Především nám nesmírně život ulehčil výběr zdravotního kočárku Kimba Spring a Kimba Cross. V kočárku je Kuba nadšený, miluje veškeré cestování v něm a především získal nový pohled na svět. Dále jsme velice spokojeni s jídelní židličkou a lehátkem do vany.

Všechny tyto pomůcky nám zjednodušují každodenní péči o Kubu a za to Vám všem patří velké Díky a především panu Milanu Drdlíkovi, který se o nás skvěle stará. Díky patří i paní Radce Palmové a paní Hance Kolínkové. Vždy je s dámami skvělá a rychlá domluva.

Děkujeme, že nám takto pomáháte.

S pozdravem

Petra, Jakubova matka